Jinemed EstetikEkibimizKliniğimizVideolarİletişim
Online RandevuTelefonla RandevuSiz Sorun Biz Cevaplayalım

 Estetik Merkezi

Estetik Cerrahi

Estetik Tedavi FiyatlarıEstetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi UzmanıOp Dr Berfu Babucçu ve ekibi ile Jinemed Estetik Merkezi’nde konusunda lider olma ilkelerine bağlı kalarak tıbbın en yeni gelişmelerini hayata geçiriyor.


Jinemed ekibi, yıllardır sürdürdüğü kadın sağlığında önder ve güvenilir referans merkez olma özelliğini şimdi de Estetik Plastik ve Rekonstrüktif  Cerrahi  ve Medikal Estetik - Ameliyatsız Güzellik - uygulamaları ile hizmete sunuyor.


Fulya Jinemed butik hastane olma özelliğini Jinemed Estetik Merkezinde de sürdürüyor. Tedavinizin tüm süreçlerinde bunun avantajını hissetmeye devam edeceksiniz.


Doktorlarımız:


Op. Dr. Berfu BABUCÇU

Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı 

 

2000 yılında Gazi Üniversitesi Tıp fakültesini dereceyle bitirdikten sonra, 2006 yılında Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı oldu. 2007 yılında Paris'te Laser ve Medikal Estetik Eğitimi aldı. 2009 yılında kendi Estetik Plastik Cerrahi Kliniğini kurdu ve 2011 yılına kadar işletti. 2011 yılında Fulya Jinemed Hastanesi Estetik Merkezi Kurulumunu gerçekleştirdi. Halen burada hizmet vermeye devam etmektedir.


KİŞİSEL BİLGİLER

Doğum Tarihi                   1977

Doğum Yeri                       İzmir

Medeni Durum                  Evli,  2 çocuk annesi


MESLEKİ İLGİ ALANLARI:

ESTETİK CERRAHİ:
Lazer lipoliz, Lazer Liposuction, Rinoplasti, Meme estetiği, Genital Estetik, Karın Germe, Dudak Estetiği, Kulak Estetiği, Blefaroplasti(Göz kapağı Estetiği)


Lazer Tedavileri:

Fraksiyonel CO2 Lazer (cilt gençleştirme, akne skarları)

Ablatif CO2 Lazer (cilt gençleştirme, akne skarları)

Fraksiyonel ERYAG Lazer (cilt gençleştirme, leke tedavisi)

ND YAG Lazer (epilasyon, vasküler lezyonlar)

Alexandrite Lazer (epilasyon, pigmentasyon)

 

 

Mezoterapi:

Cilt Rejuvenasyonu (gençleştirme)

Saç Mezoterapileri

Lipoliz (bölgesel incelme)

 

Zayıflama ve Bölgesel incelme

 

Saç EkimiHOBİLERİ:   Paraşüt, scuba, treking


 


Op. Dr. Erhan Eryılmaz;


Plastik Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı 


1967 yılında doğdu. 1987 yılında 119.dönem Galatasaray Lisesi'ni bitirdi. Aynı yıl İstanbul Üniversitesi İstanbul Tıp Fakültesinde eğitimine başladı. 1993 yılında tıp fakültesini bitirerek tıpta uzmanlık sınavıyla (TUS) kadın hastalıkları ve doğum ihtisasına başladı. 1995 yılında plastik ve rekonstrüktif cerrahiye olan ilgisi nedeniyle kadın hastalıkları ve doğum ihtisasını bırakarak Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi ihtisasına başladı.


1998 yılında Fransa'da Tour Üniversitesi'nde Maksillo-Facial Cerrahi stajı yaptı. 2000 yılında Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi uzmanı oldu. 2001 yılında  Estetik İstanbul merkezini, İstanbulun en seçkin semtlerinden birisi olan, Levent'te kurdu.


Çalışmalarını halen bu merkezde sürdürmektedir. 2002 yılında John's Hopkins-Baltimore'da endoskopik yüz cerrahisini dünyaya tanıtan  Dr. Oscar Ramirez ile çalışmıştı ve baş-boyun anatomik kadavra çalışmalarına katıldı.2006 yılında Pittsburg'da zayıflama sonrası (bariatrik cerrahi) Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi eğitimi aldı. Son olarak 2011 ekim ayında Avustralya Melbourn’de Dr. Mendelson ile 3 boyutlu yüz germe tekniklerini geliştirmek üzere çalışmalara katıldı.


Pek çok kongre ve seminerde yüz germe teknikleri ve burun estetik cerrahisi hakkında konuşmalar yapmış, kurs vermiştir.


Kişisel ilgi alanları arasında profesyonel fotografçılık, heykel gelmektedir.